بلاگ

تعمیر تلویزیون دیپوینت

تعمیر تلویزیون دیپوینت

امروز می خواهیم در مورد تعمیر تلویزیون دیپوینت به بحث و بررسی بپردازیم. یکی از تلویزیون های ایرانی که امروزه طرفداران بسیاری را برای خود کسب کرده است تلویزیون دیپوینت می باشد. تعمیر تلویزیون دیپوینت نیز می تواند شامل تعمیر انواع خرابی های آن باشد که در بخش های بعدی به خرابی های رایج تلویزیون و تعمیر تلویزیون دیپوینت اشاره می کنیم.

در حالت کلی می توان گفت اکثر تلویزیون ها دچار مشکلات مشابهی می شوند که در تمامی تلویزیون ها مشترک است. به عنوان مثال به هم ریختگی تصویر، سیاه شدن بخشی از تصویر، سوختن پیکسل ها و یا کشیده شدن تصویر جزو مشکلات رایجی است که تقریبا در تمامی تلویزیون ها مشترک است. به تمامی اسن مشکلات می توان مشکلات صوتی را نیز اشاره کرد که برای رفع آن می بایست بلندگوهای تلویزیون چک شود.

تلویزیون یکی وسایل پرکاربرد خانگی است که در صورت خرابی می بایست هرچه سریعتر به فکر تعمیر آن باشید. در این مقاله شما می توانید با انواع مشکلات رایج در تلویزیون دیپوینت و روش های تعمیر تلویزیون دیپوینت اطلاعاتی بدست آورید. با آرادتکنیکال همراه باشید.

تعمیر تلویزیون دیپوینت | تعمیر تلویزیون دیپوینت در منزل

تعمیر تلویزیون دیپوینت | تعمیر تلویزیون دیپوینت در منزل

مشکلات صدا و تعمیر تلویزیون دیپوینت

در حالت کلی می توان گفت تلویزیون های دیپوینت دارای کیفیت عالی صدا ندارند ولی همین کیفیت متوسط نیز ممکن ایت با مشکلات صوتی مواجه شود و صدای تلویزیون به طور کامل به مشکل بخورد. اگر با مشکلات تلویزیون دیپوینت مواجه شدید و اقدام به تعمیر تلویزیون دیپوینت داشتید، علت را در یکی از موارد زیر جویا شوید.

  • کابل های مربوط به صوت تلویزیون متصل نیستند
  • کابل ها صوتی شل شده یا به درستی متصل نشده اند
  • تنظیمات صدای تلویزیون شما تغییر کرده است
  • خروجی صدا با دستگاه سازگاری ندارد

اگر پس از بررسی که مواردی که بیان شد همچنان با مشکل قبلی مواجه بودید به احتمال زیاد بلندگوهای تلویزیون آسیب دیده اندو یا اینکه پاره شده اند. یکی از نکاتی که در تلویزیون دیپوینت می بایست حتما رعایت شود این است که صدای تلویزیون را بیش از حد بلند نکنید چون به بلندگوها آسیب زده و موجب پارگی آن ها می شود.

 

واضح نبودن تصویر و تعمیر تلویزیون دیپوینت

یکی از دیگر از مسائلی که ممکن است دارندگان تلویزیون دیپوینت با آن برخورد کنند عدم وضوح تصویر می باشد که در این حالت تصویر ممکن است نسبت به حالت عادی خود تار باشد. این موضوع نیز دلایل بسیاری دارد که در ادامه به برخی از این دلایل می پردازیم. توجه داشته باشید در صورتی که در مورد تعمیر تلویزیون دیپوینت اطلاعاتی ندارید بهتر است تعمیر آن را به متخصصین آراد تکنیکال بسپارید و از به بار آوردن خرابی های احتمالی جلوگیری کنید.

  • تنظیمات حذف نویز فعال نیست. با فعال کردن آن وضوح تصویر را بیشترکنید.
  • منبع p720 از تلویزیون تولید نمی شود؛ یعنی سیگنال های مربوطه توسط تلویزیون دریافت نمی شوند.
  • با کمک دفترچه راهنما میزان شارپنس تصویر را افزایش دهید.

 

نگهداری از پنل تلویزیون دیپوینت

یکی از مهم ترین قطعات تلویزیون دیپوینت که نسبت به دیگر قطعات قیمت بالایی دارد پنل تلویزیون است ک این صفحه علاوه بر اینکه بسیار حساس می باشد. آسیب پذیر نیز است. بنابراین در مورد نگهداری پنل تلویزیون کوشا باشید و از وارد شدن هرگونه ضرفه، فشار، برخورد اشیاء نوک تیز به پنل و یا ریختن مایعات روی پنل جلوگیری کنید.

 

جمع بندی

تعمیر تلویزیون دیپوینت | تعمیر تلویزیون دیپوینت در منزل

تعمیر تلویزیون دیپوینت | تعمیر تلویزیون دیپوینت در منزل

تعمیر تلویزیون دیپوینت امروزه در تهران و شهرستان ها به راحتی قابل انجام است. تیم آراد تکنیکال با چندین سال تجربه در زمینه تعمیر تلویزیون با مشکلات رایج این نوع تلویزیون اشنا بوده و برای تعمیر آن از قطعات با کیفیت استفاده می کند. اگر تلویزیون شما نیز دچار مشکلاتی مانند پرش تصویر، سیاهی بخشی از تصویر، نبود صدا، سوختن پیکسل ها، کاهش کیفیت تصویر، یا کاهش کیفیت صدا، خاموش و روشن شدن پی در پی و یا خاموش شدن ناگهانی می شود. باید گفت این ها مشکلات رایجی هستند که در ممکن است در تلویزیون های دیپوینت پیش آید. خوشبختانه برای تعمیر تلویزیون دیپوینت خود یم توانید با آراد تکنیکال تماس حاصل نموده و نسبت به تعمیر تلویزیون خود اقدام کنید.

تعمیر تلویزیون ال جی در منزل

تماس با ما

شرکت خدماتی آراد تکنیکال با بیش از 20 سال سابقه تعمیرات لوازم صوتی و تصویری ، الخصوص تعمیر انواع تلویزیون در برندهای مختلف داخلی و خارجی توانسته همواره بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید و در این راه از بهترین افراد متخصص و کارشناسان مجرب استفاده می نماید، کلیه خدمات  ارائه شده در آراد تکنیکال دارای پشتیبانی می باشد و همچنین کلیه قطعات مورد استفاده در تعمیرات داری گارانتی می باشد و پیوسته در تلاش هستیم تا با کیفیت ترین و بروزترین قطعات را استفاده نماییم.

شما عزیزان می توانید از طریق فرم ثبت  سفارش درخواست تعمیر خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید و یا با شماره تماس های درج شده در سایت با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *